Spa Resort Lednice v Lednici hodnocení
Přeskočit na hlavní obsah

Relaxace

Koupání v okolí Lednice

Mlýnský rybník

Mlýnský rybník je součástí NPR Lednické rybníky a nachází se 100-150 m od kempu Apollo, pojmenovaném podle nedalekého Apollónova chrámu. Okolí Apollonova chrámu, jehož zdi zdobí plastické výjevy z báje o antickém bohovi, je upraveno jako park. Klikatými cestami, které jsou vroubeny exotickými dřevinami se návštěvníci dostanou až k břehům Mlýnského rybníka. Nádrž o rozloze 86 ha slouží ke koupání hlavně na jaře a v časném létě, kdy její třpytivou hladinu ještě nekryje koberec sinic. Tento rybník je zcela na východě a turisti si jej zamilují nejvíc. K přírodnímu koupališti, jež je od hotelu vzdáleno necelé 2 kilometry, se dostanete cestou směrem na Břeclav. Břeh rybníka je upraven z části jako písčitá pláž a zbytek je tvořen travnatou pláží.

Aqualand Moravia

Celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu, 20 tobogánů a skluzavek s celkovou délkou více než 1,7 km, rozsáhlá wellness zóna Forum Romanum, sluneční a římské lázně, 2 restaurace a 4 bary – to vše a spoustu dalšího na Vás čeká v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách

Kontaktní údaje:
A: Pasohlávky 110 E, 691 22, Pasohlávky
W: www.aqualand-moravia.cz 

Navigovat

Krytý bazén a letní koupaliště Břeclav

Toužíte-li si zaplavat či se věnovat ostatním vodním radovánkám i za nepřízně počasí, máte možnost navštívit Krytý bazén v Břeclavi (cca 6km).

Kontaktní údaje:
A: Fibichova 1, 690 02, Břeclav 
W: www.delfin-breclav.cz 

Navigovat

Koupaliště Riviéra Mikulov

Máte - li cestu do Mikulova či plánujete toulky po jeho okolí, zajisté Vám přijde za parného počasí vhod areál zdejšího koupaliště, který disponuje plaveckým bazénem, rekreačním bazénem, dětským brouzdalištěm, tobogánem 54 m, skluzavkou 24 m, úschovnou kol a batohů.

Kontaktní údaje:
A: Republikánské obrany 5, 692 01 Mikulov
W: www.tedosmikulov.cz/koupaliste 

Navigovat

Vyjížďky kočárem v Lednici

Povoznictví Jiří Švásta provozuje vyhlídkové jízdy v Lednicko - valtickém areálu a po vinařských trasách v okolí Velkých Bílovic.
W: www.jizdykocarem.cz 

Rybolov v Lednici

Milovníci rybolovu si v Lednici určitě přijdou na své. Moravský rybářský svaz, místní organizace Lednice obhospodařuje rybářský revír DYJE 4D, který má celkem 41,4 ha vodních ploch.

  • 3,5 km hlavního toku řeky Dyje od silničního mostu na komunikaci Podivín-Lednice až po jez v Bulharech
  • 8 ha - Staré koryto Dyje od soutoku se Zámeckou Dyjí
  • Zámecká Dyje od soutoku se Starým korytem Dyje až po nápustný objekt na Herdy
  • 1,6 ha - Zlatý roh
  • 4,2 ha - Odstavné rameno pod Asantem

Osoby, které mají platný rybářský lístek, mohou požádat o vystavení krátkodobé povolenky a užít si svůj oblíbený koníček i na dovolené v Lednici. Další potřebné informace k vystavení krátkodobých povolenek Vám podá hospodář Luboš Řehák na tel. +420 607 884 854. 

Prodej rybářských povolenek (hostenek)

Jedná se o prodej krátkodobých povolenek pro členy ČRS a nečleny MRS, které jsou vydávány:

A: Břeclavská 368, 691 44 Lednice (Prodejna rybářských potřeb)
T: +420 776 089 849 (Anna Kučeříková)
W: www.mrslednice.cz