Spa Resort Lednice v Lednici hodnocení
Přeskočit na hlavní obsah

Cyklistický pobyt s regenerací

7 dní
6 nocí
polopenze
kdykoliv
Potřebujete najíždět kilometry, připravit se na nadcházející sezónu a spojit cyklistiku s lázeňskou péčí? Právě pro Vás jsme připravili cyklistický pobytový balíček, kde spojíte příjemné s užitečným. Ideální cyklistické podmínky Jižní Moravy, příjemné počasí a nezbytné procedury, které Vám pomohou udržet se po celý týden v kondici a dobré náladě.

Dámská jízda

3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Udělejte si dámskou jízdu, která bude perfektním odpočinkem pouze pro Vás! Ráno budete mít čas se zkrášlit, my Vám připravíme snídani a jízda může začít!

Dokonalé uvolnění

4 dny
3 noci
polopenze
kdykoliv
Využijte tohoto jedinečného pobytu a obohaťte se o nevšední zážitky z celého výletu! Nudit se určitě nebudete, během Vašeho pobytu jsme pro Vás připravili půjčení koloběžek, adventure golf a 5 procedur. Až budete Lednici poznávat na koloběžkách, určitě budete nadšeni.

Dvoudenní relaxační kúra

2 dny
1 noc
polopenze
po, út, st, čt, ne
Připravili jsme pro Vás speciální pobyt na 1 noc s ubytováním, polopenzí, léčebnou procedurou a neomezeným vstupem do bazénu. Výhodou tohoto pobytu je možnost nástupu na pobyt již ve 12 hod. a ukončit svůj pobyt můžete v odjezdový den až ve 13 hod.

Lázeňský pobyt ve všedních dnech

5 dní
4 noci
polopenze
po, út, ne, čt
Zvýhodněný mimovíkendový pobyt zahrnuje vstupní lékařskou konzultaci, na základě které absolvujete 8 léčebných procedur, neomezený vstup do bazénu s léčivou jodovou mořskou vodou, fyzioterapeutická cvičení, privátní infrasaunu a mnoho dalších služeb.

Léčebný pobyt v lázních Lednice na 12 nocí

13 dní
12 nocí
polopenze
po, út, st, čt
Léčebný pobyt zahrnuje vstupní a výstupní lékařskou konzultací, na základě které absolvujete 24 léčebných procedur. Balíček obsahuje neomezený vstup do bazénu, fyzioterapeutická cvičení, privátní infrasaunu a mnoho dalších služeb.

Letní pobyt s rodinou v lázních na 6 nocí

7 dní
6 nocí
polopenze
kdykoliv
Prožijte nádhernou rodinnou dovolenou u nás. Poznejte krásné prostředí Lednicko-valtického areálu. Sami si zvolte hranici mezi aktivní a odpočinkovou dovolenou. Využijte neomezený vstup do unikátního hotelového bazénu s jodovou mořskou vodou.

Po čem ženy touží

3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Zastavte se a udělejte si čas sama na sebe. Nechte o sebe pečovat týmem našich specialistů a vězte, že po kombinaci námi vybraných procedur se budete cítit báječně odpočatá a svěží.

Pobyt bez procedur

Náš TIP
Novinka
TOP nabídka
2 dny
1 noc
polopenze
kdykoliv
Využijte zvýhodněný pobyt bez procedur, součástí balíčku je zapůjčení koloběžky, adventure golfu a neomezený vstup do bazénu s léčivou jodovou mořskou vodou.

Pobyt nejen pro seniory

6 dní
5 nocí
plná penze
út, čt, ne, po
Využijte svůj volný čas aktivně k poznávání nového prostředí na jižní Moravě. Během týdne budete absolvovat naplánované procedury, můžete cestovat po okolí a prozkoumávat zajímavá místa, rádi Vám některá doporučíme. Odvezete si jistě nevšední zážitky.

Pohoda v Lednici

Náš TIP
3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Navštivte Lednicko-valtický areál a načerpejte novou sílu a energii v kouzelném kraji lázní Lednice díky blahodárným účinkům jodové mořské vody. Ozdravte svůj organismus a nechte rozmazlovat své tělo i duši v kraji plném historických a přírodních památek v našich lázních při masážích, koupelích či zábalech.

Prodloužený víkend v Lednici

4 dny
3 noci
polopenze
čt, pá
Přijeďte prožít krásný prodloužený víkend do romantického prostředí jižní Moravy! Pokud jste tu ještě nebyli, jistě se budete chtít opět vrátit zpět. Budeme se snažit, abyste se u nás cítili jako v bavlnce.

Relaxace ve všedních dnech

4 dny
3 noci
polopenze
po, út, ne
Naplánujte si svou dovolenou na všední dny a víkend si poté můžete vychutnat v pohodlí domova se svou rodinou a přáteli. Nyní jsme pro Vás připravili pobyt za zvýhodněnou cenu, proto neváhejte a přijeďte do Lednice trávit své volné dny!

Silvestr 2024 s lázeňskou péčí

Náš TIP
Novinka
5 dní
4 noci
polopenze
Přivítejte nový rok v jednom z nejkrásnějších moravských koutů, v Lednici. Dopřejete si 4 procedury, neomezený vstup do hotelového bazénu a na Silvestra pro Vás máme připravenou hudební produkci, silvestrovskou večeři a večerní studený raut.

Tři dny pro zdraví

Náš TIP
3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Udělejte něco pro sebe a objevte tajemství jodové třetihorní mořské vody. Lednické zámecké zahrady jsou ideálním místem pro Vaše relaxační procházky. Aktivní odpočinek na čerstvém vzduchu v kombinaci s našimi lázeňskými procedurami Vám pomůže zklidnit tělo i mysl a načerpat energii do dalších dní.

Týden pro zdraví s lázeňskou péčí

8 dní
7 nocí
polopenze
út, čt
Tento pobyt je jedinečnou příležitostí opravdu si odpočinout a načerpat nové síly pro své tělo i mysl. Součástí je vstupní lékařská konzultace a dle doporučení lékaře 12 procedur. Naplánujte si týdenní dovolenou a zapomeňte na svět kolem Vás!

Zdravá záda dle MUDr. Smíška

5 dní
4 noci
polopenze
ne
Vyzkoušejte u nás v hotelu originální metodu, jak léčit poruchy páteře (bolesti zad, prevence vzniku vadného držení těla, výhřez meziobratlového disku, skoliózu).

Zimní pohlazení

3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Speciální zvýhodněný zimní pobyt. Naplánujte si svou relaxaci na zimní období a využijte zvýhodněné ceny. Lednicko valtický areál a okolí má co nabídnout i v zimě. Projděte si okolí bez davů turistů a relaxujte i při procházce.