Spa Resort Lednice v Lednici hodnocení
Přeskočit na hlavní obsah

Wellness pobyty

Cyklistický pobyt s regenerací

7 dní
6 nocí
polopenze
kdykoliv
Potřebujete najíždět kilometry, připravit se na nadcházející sezónu a spojit cyklistiku s lázeňskou péčí? Právě pro Vás jsme připravili cyklistický pobytový balíček, kde spojíte příjemné s užitečným. Ideální cyklistické podmínky Jižní Moravy, příjemné počasí a nezbytné procedury, které Vám pomohou udržet se po celý týden v kondici a dobré náladě.

Dámská jízda

3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Udělejte si dámskou jízdu, která bude perfektním odpočinkem pouze pro Vás! Ráno budete mít čas se zkrášlit, my Vám připravíme snídani a jízda může začít!

Dokonalé uvolnění

4 dny
3 noci
polopenze
kdykoliv
Využijte tohoto jedinečného pobytu a obohaťte se o nevšední zážitky z celého výletu! Nudit se určitě nebudete, během Vašeho pobytu jsme pro Vás připravili půjčení koloběžek, adventure golf a 5 procedur. Až budete Lednici poznávat na koloběžkách, určitě budete nadšeni.

Dvoudenní relaxační kúra

2 dny
1 noc
polopenze
po, út, st, čt, ne
Připravili jsme pro Vás speciální pobyt na 1 noc s ubytováním, polopenzí, léčebnou procedurou a neomezeným vstupem do bazénu. Výhodou tohoto pobytu je možnost nástupu na pobyt již ve 12 hod. a ukončit svůj pobyt můžete v odjezdový den až ve 13 hod.

Letní pobyt s rodinou v lázních na 6 nocí

7 dní
6 nocí
polopenze
kdykoliv
Prožijte nádhernou rodinnou dovolenou u nás. Poznejte krásné prostředí Lednicko-valtického areálu. Sami si zvolte hranici mezi aktivní a odpočinkovou dovolenou. Využijte neomezený vstup do unikátního hotelového bazénu s jodovou mořskou vodou.

Po čem ženy touží

3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Zastavte se a udělejte si čas sama na sebe. Nechte o sebe pečovat týmem našich specialistů a vězte, že po kombinaci námi vybraných procedur se budete cítit báječně odpočatá a svěží.

Pobyt bez procedur

Náš TIP
Novinka
TOP nabídka
2 dny
1 noc
polopenze
kdykoliv
Využijte zvýhodněný pobyt bez procedur, součástí balíčku je zapůjčení koloběžky, adventure golfu a neomezený vstup do bazénu s léčivou jodovou mořskou vodou.

Pohoda v Lednici

Náš TIP
3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Navštivte Lednicko-valtický areál a načerpejte novou sílu a energii v kouzelném kraji lázní Lednice díky blahodárným účinkům jodové mořské vody. Ozdravte svůj organismus a nechte rozmazlovat své tělo i duši v kraji plném historických a přírodních památek v našich lázních při masážích, koupelích či zábalech.

Silvestr 2024 s lázeňskou péčí

Náš TIP
Novinka
5 dní
4 noci
polopenze
Přivítejte nový rok v jednom z nejkrásnějších moravských koutů, v Lednici. Dopřejete si 4 procedury, neomezený vstup do hotelového bazénu a na Silvestra pro Vás máme připravenou hudební produkci, silvestrovskou večeři a večerní studený raut.

Tři dny pro zdraví

Náš TIP
3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Udělejte něco pro sebe a objevte tajemství jodové třetihorní mořské vody. Lednické zámecké zahrady jsou ideálním místem pro Vaše relaxační procházky. Aktivní odpočinek na čerstvém vzduchu v kombinaci s našimi lázeňskými procedurami Vám pomůže zklidnit tělo i mysl a načerpat energii do dalších dní.

Zimní pohlazení

3 dny
2 noci
polopenze
kdykoliv
Speciální zvýhodněný zimní pobyt. Naplánujte si svou relaxaci na zimní období a využijte zvýhodněné ceny. Lednicko valtický areál a okolí má co nabídnout i v zimě. Projděte si okolí bez davů turistů a relaxujte i při procházce.