Spa Resort Lednice v Lednici hodnocení
Přeskočit na hlavní obsah

Wellness centrum v SPA Resortu Lednice

Unikátní bazén v našem wellness centru využívá vodu z přírodního léčivého zdroje, kterým je jodová mořská voda. Její původ je v období mladších třetihor která se pro lázeňskou léčbu čerpá z hloubky 1 250 m.

Hotelový bazén o velikosti 12 x 6m s hloubkou 1,3m je vyroben z nerezové oceli a napuštěn směsnou třetihorní mořskou vodou z našeho pramene, který je unikátní v celé ČR. Součástí Wellness centra bude také špičková Infrasauna Physiotherm s ochlazovnou.

Bazén s privátní infrasaunou je otevřen denně od 7:30 do 21:00 a je určen pouze pro hotelové hosty.

Vstup do wellness centra je k dispozici našim hostům v ceně ubytování.

Upozornění: Bazén není vhodný pro děti do 3 let a těhotné ženy z důvodu toho, že může měnit hladinu hormonů štítné žlázy, která následně může nevhodně ovlivnit průběh těhotenství.

Jelikož se zaměřujeme na léčbu pohybového ústrojí a gynekologických problémů, naleznete u nás mnoho léčebných a relaxačních wellness procedur, jako například vodoléčba, masáže, elektroléčba, fyzioterapie či zábaly

Procedury

Po zahájení léčebného pobytu Vám na základě vstupní prohlídky lékař navrhne vhodnou a účinnou kombinaci jednotlivých léčebných procedur. Spa Resort Lednice**** nabízí velké množství léčivých lázeňských procedur. Vybírat můžete z masáží, zábalů či léčivých koupelí. Vhodnou kombinací procedur můžeme docílit výrazně pozitivních léčebných výsledků.