Spa Resort Lednice v Lednici hodnocení
Přeskočit na hlavní obsah

Adventure golf Lednice

Adventure golf se nachází v privátním parku hotelu, kde je Vám k dispozici 18 jamek s umělou golfovou trávou. Naše golfové hřiště splňuje standardy světových golfových hřišť a má certifikát WMF - Světové minigolfové federace. Par golfového hřiště je určen na 36 ran Olívií Prokopovou - několikanásobnou mistryní světa. 

 

Adventure golf je k dispozici pouze našim ubytovaným klientům.

 

Adventure golf

Adventure golf je rekreační i profesionální sport vyhovující svým praktickým pojetím každému, kdo chce aktivně trávit svůj volný čas a strávit příjemné chvíle se svými přáteli. 
Sport pochází ze Severní Ameriky, je rozšířený a oblíbený po celém světě. Hraje se na hřišti spojujícím prvky klasického golfu a minigolfu. Povrch hřiště simuluje podobu golfového greenu umělým trávníkem. Každá z 18 jamek obsahuje svým provedením klasické golfové prvky, hrací překážky v podobě bunkrů, vodních překážek, skalek, terénních nerovnosti a rafu.

Adventure golf je menší verze klasického golfu v příjemném prostředí lázní a přírody Jižní Moravy. Je určen pro lázeňské hosty, skupiny veřejnosti, instituce, rodiny i profesionály po předchozím oznámení a rezervaci na recepci lázní nebo výboru spolku.

Spolek Adventure golf SPA Resort Lednice

spravuje a provozuje hřiště v areálu lázní

Hřiště A Golfu v Lednici má certifikaci pro pořádání mistrovství České republiky, turnaj je jeho každoroční součástí i pro mistrovství Evropy.

Hlavní činností spolku je organizace a podpora golfu a dalších sportovních činností svých členů a veřejnosti. Spolek vede své členy a ostatní zájemce o sport k dodržování sportovních etických a mravních pravidel. Spolupracuje s orgány státní správy a samosprávy, s ostatními sportovními organizacemi, skupinami i jednotlivci.
Členem spolku se může stát fyzická osoba na základě písemné přihlášky schválené výborem spolku a po úhradě členského příspěvku. Spolek je registrován ve spolkovém rejstříku vedeným Krajským soudem v Brně.

Spolek Adventure golf v Lednici nabízí v rámci své činnosti uspořádání sportovních akcí a turnajů pro lázeňské hosty, instituce, skupiny, přátelská setkání a rodiny. Možné jsou rovněž akce v plážové odbíjené a petangu.

Golfové hřiště obsahuje možnosti občerstvení a sociálního zázemí. V areálu lázní SPA Resort Lednice je restaurace a kavárna.

Kontakty pro uspořádání akcí jsou na recepci lázní nebo ve výboru spolku telefon +420 737 616 283.

Důležité informace pro hráče

  • golfové hole (puttery) máme k dispozici na půjčení na recepci hotelu.
  • děti do 10 let mohou na hřiště pouze v doprovodu rodičů nebo dospělého
  • zákaz chození po jamkách mimo hru
  • zákaz odhazování žvýkaček
  • zákaz kouření v areálu

Podívejte se na přehledná pravidla adventure golfu a rezervujte si hru přes hotelové kontakty

Ceník

140 Kč 90 minosoba
90 Kč90 mindítě do 12 let

Otevírací doba

Po–Ne:06:00–20:00

Další sportovní aktivity v Lednici

Sportovní klub Lednice nabízí

  • 2 tenisové antukové kurty
  • 1 multifunkční antukové hřiště

Tenisové kurty jsou z našeho hotelu dostupné příjemnou, několikaminutovou pěší procházkou po kolonádě.

Ceník 

100 Kč 1 hodina dopolednekurt
140 Kč1 hodina odpolednekurt

www.tenislednice.cz