Spa Resort Lednice v Lednici hodnocení
Přeskočit na hlavní obsah

Zábaly ve Spa Resortu Lednice

Parafango

(celková 25 minut)

Parafango je originální forma lokální aplikace tepla. Aplikuje se formou tepelného zábalu na určené místo. Parafango se připravuje míšením mořského bahna(Posidonienské břidlice) s čistým tvrdým parafínem a parafínovým olejem. Jde o nejšetrnější lokální tepelnou zátěž organismu. Teplota plátů se v okamžiku aplikace pohybuje mezi 49 – 51 °C. Parafango se klasicky nesmývá vodou, po uplynutí doby působení se elegantně sloupne z pokožky. Teplo absorbuje nejprve kůže, což vede ke zvýšení prokrvení pokožky, a později je teplo přenášeno do hlubších struktur organismu, kde dojde ke zvýšenému prokrvení a uvolnění měkkých tkání.

Tyto zábaly jsou doporučovány při bolestech pohybového aparátu či jako předehřátí před masáží nebo manuálními technikami. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek, vyhlazuje pokožku a má léčebný charakter. Parafínový zábal napomáhá nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale také má blahodárný účinek na celé tělo, pocítíte uvolnění, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je jemná, hladká. Parafínové zábaly působí jako tzv. sauna, která využívá pozvolného předávání suchého tepla z parafínu k hlubokému prohřátí, které vyvolává reakce termoregulačního typu, v důsledku čehož dochází k zlepšení prokrvení ošetřeného místa a tím k stimulaci regenerací tkání, uvolnění svalových spazmů a také je urychlen metabolismus. Mořské bahno je navíc velmi bohaté na minerální látky potřebné pro výživu a zdraví pokožky.

Parafínový zábal na ruce

(celková 25 minut)

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Během zábalu docházi k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy. Využívá se při nich pomalé vstřebávání tepla a účinných minerálů. Parafín se aplikuje při teplotě 52-62°C.

Ozónový zábal

Ozón je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, je důležitý především účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže; dále také jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační. Pro zesílení účinku jej provádíme současně s anticelulitidní masáží.

Ověření kapacity procedur

Ověřit kapacitu procedur můžete ne telefonním čísle +420 515 554 171 nebo +420 739 523 968,

objednat proceduru můžete e-mailem na balneo@lazne-lednice.cz nebo použijte formulář níže.

Formulář pro objednávku procedury

Zvolte jeden typ procedury
Vaše kontaktní údaje