Spa Resort Lednice v Lednici hodnocení
Přeskočit na hlavní obsah

Půjčovna sportovního vybavení

Půjčovna koloběžek

Pro snazší výlety po okolí Lednice naleznete přímo u nás, ve Spa Resortu Lednice, hotelovou půjčovnu koloběžek, ve které půjčujeme české koloběžky Kostka. 

Ceny půjčení koloběžek

Doba zapůjčení 1–3 hodiny200,- Kč / koloběžka
Doba zapůjčení 1–5 hodin    250,- Kč / koloběžka
Doba zapůjčení celý den (24 hod.)500,- Kč / koloběžka

Půjčovna je určena pouze pro hotelové hosty. Dobu půjčení je možné sjednat individuálně a je nutné toto dohodnout před zapůjčením koloběžky. Koloběžky v Lednici si můžete rezervovat osobně, telefonicky nebo přes internet. Ke všem koloběžkám vždy bezplatně půjčujeme přilbu.

Typy koloběžek v půjčovně

Kostka HILL 3 - 6 kusů

Koloběžka KOSTKA HILL 3 je postavena na celé řadě inovací, které zcela zásadním způsobem ovlivňují jízdní vlastnosti, pohodlí a rychlost jezdce. Největší inovaci představuje nová koncepce rámu, kde mezi hlavní změny patři nový úhel rámové trubky, nový úhel přední vidlice a změna úhlu zadní vidlice a včetně napojení na nášlap. Základ rámu spočívá v inovativní zúžené koncepci. Díky všem těmto změnám je koloběžka lépe průjezdná v zatáčkách, zvláště při rychlých jízdách. Při vývoji byl kladen důraz na optimální tuhost rámu pro zajištění dokonalého pohodlí jezdce. Výsledkem všech změn je dosažení výjimečných jízdních vlastností, což pozitivně ovlivňuje i rychlost koloběžky.

Více informací na stránkách výrobce

Kostka TOUR 3 - 6 kusů

Koloběžka KOSTKA TOUR 3 se řadí ke sportovním koloběžkám vhodných pro všechny věkové kategorie. Díky svým jízdním vlastnostem je tento model doslova předurčen pro turistické výlety a to i po nezpevněných cestách. Přední 26 palcové kolo zvyšuje průjezdnost terénem, proto se koloběžka TOUR 3 velmi dobře cítí i v mírném terénu a na šotolinových a lesních cestách. Výhody dokonalého jízdního pohodlí ocení jezdec zvláště při delších výletech. Koloběžka KOSTKA TOUR 3 je vybavena vysoce kvalitními plášti Schwalbe Marathon Racer a brzdami Shimano Alivio. Vysoká účinnost brzd je zajištěna přesným obráběním dosedacích ploch dvoukomorového ráfku. Speciálně vyvinuté ráfky jsou odolnější vůči nárazům, disponují vysokou tuhostí a dlouhou životností. 

Více informací na stránkách výrobce

Kostka UNI 2 - 4 kusy

Koloběžka pro celou rodinu. Prodloužená zadní plocha, která plní funkci blatníku s integrovaným zadním světlem.

Více informací na stránkách výrobce

Birki Nordic walking Centrum

Máte rádi turistiku, ale vždycky jste si říkali, že tomu něco chybí? S Birki holemi, které si můžete vypůjčit přímo v našem hotelu, se pro vás výlety stanou ještě příjemnější záležitostí než doposud. Nordic Walking je sportovní chůze se speciálně navrženými holemi a přináší velice efektivní pohyb a snadnou cestu ke zvýšení fyzické kondice bez ohledu na věk, pohlaví, nebo aktuální fyzickou kondici.

Půjčovna trackingových holí

V naší hotelové půjčovně trackingových holí jsou pro hosty k dispozici hliníkové hole Birki v délkách: 1x105, 2x110, 3x115, 2x120, 1x125 a 1x130 cm.

Půjčovní řád

  • otevírací doba půjčovny Po-Ne 9.00-18.00
  • při půjčení a vrácení holí v pracovní době ve stejném dni účtována hodinová sazba nebo celý den
  • při půjčení holí v jeden den a vrácení v den druhý, je účtován celý den (tzn. 24 hodin)
  • hole musí být vráceny v původním stavu, s opotřebením se počítá, pokud je s holemi správně zacházeno nebude účtován žádný poplatek, ztráta botičky (150 Kč) nebo jakékoliv jiné vážné poškození (zlomení holí) bude uhrazeno ve výši ceny holí.

Cena půjčení trackingových holí

Cena za 1 hodinu30,- Kč
Cena za 1 den100,- Kč
Cena za skupinovou (3-10 osob) vycházku s instruktorkou*150,- Kč/osoba (vč. holí)

*Skupinové vycházky s instruktorkou (Petrou Švaňhalovou). V případě zájmu je třeba se nahlásit na recepci Balnea.

Prodejna holí

Pokud se vám Nordic Walking zalíbil a přemýšlíte o holích vlastních, přímo na hotelové recepci jsou na prodej karbonové hole Birki RDX (délky 110, 115, 120 a 125 cm) a Birki ELEGANCE (délky 105, 110, 115, 120 cm). Cena těchto holí je pouhých 898 Kč.

Popis prodávaných holí

Stabilní jednodílné karbonové NW (Nordic Walking) hole s velmi dobře anatomicky řešenou rukojetí.
Rukojeť je vyrobena v kombinaci tvrzené pryže + korek pro lepší adhezi a přenesení síly a je doplněna technicky propracovaným nastavitelným rukavičkovým poutkem, které zajišťuje pohodlné a bezpečné vedení.
Dlouhodobé testování holí BIRKI provádí Birki Nordic walking centra po celé ČR.