Půjčovna koloběžek 

Pro snazší výlety po okolí Lednice naleznete přímo u nás, ve Spa Resortu Lednice, hotelovou půjčovnu koloběžek, ve které půjčujeme české koloběžky Kostka. 

Ceny půjčení koloběžek:

 

Doba zapůjčení 1 - 3 hodiny 200,- Kč / koloběžka
Doba zapůjčení 1 - 5 hodin 250,- Kč / koloběžka
Doba zapůjčení celý den (24 hod.) 500,- Kč / koloběžka

 

Půjčovna je určena pouze pro hotelové hosty. Dobu půjčení je možné sjednat individuálně a je nutné toto dohodnout před zapůjčením koloběžky. Koloběžky v Lednici si můžete rezervovat osobně, telefonicky nebo přes internet. Ke všem koloběžkám vždy bezplatně půjčujeme přilbu.

Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****

Typy koloběžek v půjčovně

Kostka HILL 3 - 6 kusů

Koloběžka KOSTKA HILL 3 je postavena na celé řadě inovací, které zcela zásadním způsobem ovlivňují jízdní vlastnosti, pohodlí a rychlost jezdce. Největší inovaci představuje nová koncepce rámu, kde mezi hlavní změny patři nový úhel rámové trubky, nový úhel přední vidlice a změna úhlu zadní vidlice a včetně napojení na nášlap. Základ rámu spočívá v inovativní zúžené koncepci. Díky všem těmto změnám je koloběžka lépe průjezdná v zatáčkách, zvláště při rychlých jízdách. Při vývoji byl kladen důraz na optimální tuhost rámu pro zajištění dokonalého pohodlí jezdce. Výsledkem všech změn je dosažení výjimečných jízdních vlastností, což pozitivně ovlivňuje i rychlost koloběžky.
Více informací na stránkách výrobce

Kostka TOUR 3 - 6 kusů

Koloběžka KOSTKA TOUR 3 se řadí ke sportovním koloběžkám vhodných pro všechny věkové kategorie. Díky svým jízdním vlastnostem je tento model doslova předurčen pro turistické výlety a to i po nezpevněných cestách. Přední 26 palcové kolo zvyšuje průjezdnost terénem, proto se koloběžka TOUR 3 velmi dobře cítí i v mírném terénu a na šotolinových a lesních cestách. Výhody dokonalého jízdního pohodlí ocení jezdec zvláště při delších výletech. Koloběžka KOSTKA TOUR 3 je vybavena vysoce kvalitními plášti Schwalbe Marathon Racer a brzdami Shimano Alivio. Vysoká účinnost brzd je zajištěna přesným obráběním dosedacích ploch dvoukomorového ráfku. Speciálně vyvinuté ráfky jsou odolnější vůči nárazům, disponují vysokou tuhostí a dlouhou životností. 
Více informací na stránkách výrobce

Kostka UNI 2 - 4 kusy

Koloběžka pro celou rodinu. Prodloužená zadní plocha, která plní funkci blatníku s integrovaným zadním světlem.
Více informací na stránkách výrobce

Kostka TOUR - Spa Resort lázně Lednice ****Kostka HILL - Spa Resort lázně Lednice ****Kostka UNI - Spa Resort lázně Lednice ****
  

 

 

Půjčovna elektrokol 

Využijte skvělé možnosti naší hotelové půjčovny a vyzkoušejte si špičková elektrokola. Poznejte krásy Lednicko-valtického areálu a Pálavy trochu netradičně. Zapomeňte na předsudky a vstupte v Lednici do světa elektorkol! Čekají na Vás zcela neopakovatelné zážitky a nové zkušenosti.

Cena půjčení elektrokola:

Doba zapůjčení 1 den 590,- Kč / elektrokolo


Půjčovna elektrokol je určena pouze pro hotelové hosty. Elektrokolo je nutné rezervovat minimálně den předem a to buď osobně, telefonicky nebo přes internet. Ke všem elektrokolům Vám vždy bezplatně půjčujeme přilbu a zámek.

Typ elektrokola k půjčení

LEADER FOX SWAN

Nová generace MTB elektrokol. Elektromotor v zadním náboji s výkonem 250 W (max výkon 350W), značková baterie Panasonic s kapacitou 11,6 Ah, SINE WAVE tichá řídící jednotka ukrytá v baterii, která zajišťuje tichý a plynulý chod motoru. Dojezd ve středně těžkém terénu až 90 km. Duralový rám, 27,5" kola. Komponenty Shimano Alivio, 3x9 speed, vzduchová vidlice SUNTOUR XCR zamykatelná ze řídítek. Barva černá matná.

1ks - 16“ 160-170 cm výšky
3ks - 18“ 165-175 cm výšky
2ks - 20“ 175-190cm výšky

Více informací na stránkách prodejce

Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****
  

 

 

Birki Nordic walking Centrum

Máte rádi turistiku, ale vždycky jste si říkali, že tomu něco chybí? S Birki holemi, které si můžete vypůjčit přímo v našem hotelu, se pro vás výlety stanou ještě příjemnější záležitostí než doposud.
Nordic Walking je sportovní chůze se speciálně navrženými holemi a přináší velice efektivní pohyb a snadnou cestu ke zvýšení fyzické kondice bez ohledu na věk, pohlaví, nebo aktuální fyzickou kondici.

Půjčovna trackingových holí

V naší hotelové půjčovně trackingových holí jsou pro hosty k dispozici hliníkové hole Birki v délkách: 1x105, 2x110, 3x115, 2x120, 1x125 a 1x130 cm.

Půjčovní řád:

  • otevírací doba půjčovny Po-Ne 9.00-18.00
  • při půjčení a vrácení holí v pracovní době ve stejném dni účtována hodinová sazba nebo celý den
  • při půjčení holí v jeden den a vrácení v den druhý, je účtován celý den (tzn. 24 hodin)
  • hole musí být vráceny v původním stavu, s opotřebením se počítá, pokud je s holemi správně zacházeno nebude účtován žádný poplatek, ztráta botičky (150 Kč) nebo jakékoliv jiné vážné poškození (zlomení holí) bude uhrazeno ve výši ceny holí.

 

Cena půjčení trackingových holí:

 

Cena za 1 hodinu 30,- Kč
Cena za 1 den 100,- Kč
Cena za skupinovou (3-10 osob) vycházku s instruktorkou* 150,- Kč/osoba (vč. holí)

 

*Skupinové vycházky s instruktorkou (Petrou Švaňhalovou). V případě zájmu je třeba se nahlásit na recepci Balnea.

Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****

Prodejna holí

 

Pokud se vám Nordic Walking zalíbil a přemýšlíte o holích vlastních, přímo na hotelové recepci jsou na prodej karbonové hole Birki RDX (délky 110, 115, 120 a 125 cm) a Birki ELEGANCE (délky 105, 110, 115, 120 cm). Cena těchto holí je pouhých 898 Kč.

Popis prodávaných holí:

Stabilní jednodílné karbonové NW (Nordic Walking) hole s velmi dobře anatomicky řešenou rukojetí.
Rukojeť je vyrobena v kombinaci tvrzené pryže + korek pro lepší adhezi a přenesení síly a je doplněna technicky propracovaným nastavitelným rukavičkovým poutkem, které zajišťuje pohodlné a bezpečné vedení.
Dlouhodobé testování holí BIRKI provádí Birki Nordic walking centra po celé ČR.

  

Pobytové balíčky

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY