Léčba dermatologických problémů

Léčba přírodními léčivými zdroji je to nejpřirozenější a nejlepší, co pro svou pokožku a pro své tělo můžete udělat. Celkově bychom měli k přírodě více tíhnout. Z historického hlediska je tato léčba považována za stavební kámen klinické medicíny. Tato léčba je prospěšná především proto, že minerální vody se vyznačují vyšší mineralizací, chemickým složením, pH, teplotou u vývěru a bakteriální čistotou. Důležitá je především i správná aplikace a frekvence léčby. Ve Spa Resortu Lednice **** pracujeme s léčivými účinky přírodní minerální jodové mořské vody.

Léčíme tyto dermatologické problémy

- Zánětlivá kožní onemocnění
- Akné
- Chronické ekzémy včetně atopického ekzému
Redukce otoků tkání
- Psoriáza spojená s artropatickým postižením, chronických svědivých dermatóz a sklerodermie.
- Stavy po popáleninách.

Metody léčby dermatologických problémů

Léčba přírodním léčivým zdrojem by měla probíhat větší počet dnů a pravidelně se opakovat. U chronických dermatóz především. Během léčebné kůry dochází k zásahům na úrovni imunitního systému a zvyšuje se odolnost vůči stresu a zmírňují se alergické stavy. Dochází k obnově energetického potenciálu jedince. Dbát na správnou údržbu kůže a léčbu dermatologických potíží je velmi důležité, protože kůže je největším orgánem lidského těla a zajišťuje vnitřní integritu organizmu a chrání nás před negativními vlivy zevního prostředí.

Nejobvyklejším způsobem aplikace přírodního léčebného zdroje jsou celkové, 15-20ti minutové klidové léčebné koupele ve vodě o teplotě 37-38°C, po kterých následuje suchý zábal. U lokalizovaných dermatóz jsou variantou tzv. částečné koupele, např. koupele nohou či rukou ve speciálních vanách. Další možností aplikace je postřik nebo zábal.

Informace o průběhu léčby v Lednici

  • Délka pobytu je standardně 8 dní / 7 nocí nebo 15 dní / 14 nocí (ubytování Lednice)
  • O skladbě léčebných procedur rozhodne lékař na základě vstupního vyšetření dle aktuálního zdravotního stavu klienta
  • Standardními nástupními dny pro léčebné pobyty jsou čtvrtek a neděle. Tímto zajišťujeme neprodlené posouzení stavu klienta našim lékařem při vstupní prohlídce.

Pobytové balíčky

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY