Lázně Lednice - lázeňská péče

Obec Lednice získala lázeňský statut teprve v roce 2009, jedná se tak o nejmladší lázně v České republice. Základem léčebných zdrojů lednických lázní je jodová mořská voda, která je svým obsahem jódu jednou z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě.

Lázeňská léčba

Lázeňská léčba má v procesu péče o naše zdraví své nezaměnitelné místo. Jejím cílem je dokončit doléčovací proces a nepochybně zmírnit zdravotní potíže. Náš hotel jako jediný v Lednici disponuje vlastním léčebným pramenem jodové mořské vody, i proto je někdy nazýván přímo Lázně Lednice.
Pramen je pro svůj léčivý účinek využíván při léčbě cévních nemocí, neurologických problémech, při chorobách pohybového systému, revmatických chorobách, gynekologických potížích, stavech po popáleninách a při léčbě osteoporózy. Má výrazné celkové analgetické, protizánětlivé a lokální hojivé účinky

Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****Hydrovana - Spa Resort lázně Lednice ****

Léčebné procedury

V našem hotelu Vám nabízíme velké množství léčebných lázeňských procedur. Vybírat můžete z masáží, elektroléčby, fyzioterapie, zábalů či léčivých koupelí. Po zahájení léčebného pobytu Vám na základě vstupní prohlídky lékař navrhne vhodnou a účinnou kombinaci jednotlivých léčebných procedur, díky čemuž docílíme výrazně pozitivních léčebných výsledků.

Provozní doba Balneo centra:
PO - ČT: 9:00 - 17:00
PÁ - SO: 9:00 - 20:00
NE - 9:00 - 12:00

Provozní doba Masáží:
PO - NE: 8:00 - 19:00

Provozní doba časování procedur:
PO - ČT: 9:00 - 17:00
PÁ - SO: 9:00 - 20:00

Více infromací na téma masáže Lednice.

Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****

Léčivá jodová mořská voda

Přírodním léčivým zdrojem pro lázeňskou léčbu ve Spa Resortu Lednice**** je třetihorní mořská jodová minerální voda, kterou čerpá z vlastních vrtů. Jodová mořská voda je bohatá na vysoké množství léčivých solí jódu a brómu při poměrně nízké mineralizaci, a proto je velmi příznivá pro balneologické využití. Nejvýznamnější složkou, která se při léčbě v lázních Lednice uplatňuje, je přírodní jód. Ten působí na pojivovou tkáň cévního a pohybového systému. Jodová mořská voda není vhodná pro děti do 3 let a těhotné ženy z důvodu toho, že může měnit hladinu hormonů štítné žlázy, která následně může nevhodně ovlivnit průběh těhotenství.

Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****

Lázeňskou léčbu a procedury můžete objednat výhodněji skrz lázeňské balíčky i jednotlivě přes kontakty hotelu.

Pobytové balíčky

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY