Aktivity v Lednici a okolí

Krásy okolí můžete obdivovat při procházkách, vyjížďkách na kole či koloběžce, na koni nebo v kočáře. Poznáte tak nedotknuté přírodní bohatství Chráněné krajinné oblasti Pálava či nádherně upravený Lednický zámecký park. Milovníky cykloturistiky zajisté potěší množství propracovaných cyklostezek, po kterých je možné projet všechna zajímavá místa celého regionu. V okolí je také spousta možností koupání jak v přírodě, tak v bazénu nebo aquaparku. Přímo u hotelu můžete využít privátní certifikované hřiště na Adventure golf nebo dvě hřiště na beach volejbal, a den můžete zakončit v hotelovém wellness centru s unikátním krytým bazénem.

 

Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****

 

 

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál je jedním z nejkrásnějších míst jižní Moravy. Největšího rozmachu dosáhl za vlády šlechtického rodu Lichtenštejnů, kteří zde vybudovali pohádkové zámky, romantické zříceniny či různé rozhledny a zámečky. Návštěvníci zde najdou i plno dalších kulturních a přírodních památek i mnoho možností k trávení volného času. Největšího ocenění se areál dočkal v roce 1996, kdy byl zapsán na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.
Lednicko-valtický areál je proslulý také svým kvalitním vínem. Za hlavní město vína je považováno město Valtice. V regionu je však také nespočet vinných sklípků, několik vinařských expozic, vinařských stezek a pořádá se zde mnoho dalších atrakcí spojených s vínem, jako jsou košty a degustace.

Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****

 

Doporučené aktivity


Připravili jsme pro Vás průvodce, kde si určitě najdete aktivitu, která Vás osloví: Průvodce "Okolní aktivity"

Pobytové balíčky

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY