Půjčovna koloběžek Lednice

Půjčovna koloběžek v Lednici

Pro snazší výlety po okolí Lednice naleznete ve Spa Resortu Lednice hotelovou půjčovnu koloběžek, ve které půjčujeme české koloběžky Kostka. 

Ceny půjčovny koloběžek:

 

Doba zapůjčení 1 - 3 hodiny 200,- Kč / koloběžka
Doba zapůjčení 1 - 5 hodin 250,- Kč / koloběžka
Doba zapůjčení celý den (24 hod.) 500,- Kč / koloběžka

 

Půjčovna je určena pouze pro hotelové hosty. Dobu půjčení je možné sjednat individuálně a je nutné toto dohodnout před zapůjčením koloběžky. Koloběžky v Lednici si můžete rezervovat osobně, telefonicky nebo přes internet. Ke všem koloběžkám vždy bezplatně půjčujeme přilbu.

Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****Spa Resort lázně Lednice ****

Typy koloběžek v půjčovně

Kostka HILL 3 - 6 kusů

Koloběžka KOSTKA HILL 3 je postavena na celé řadě inovací, které zcela zásadním způsobem ovlivňují jízdní vlastnosti, pohodlí a rychlost jezdce. Největší inovaci představuje nová koncepce rámu, kde mezi hlavní změny patři nový úhel rámové trubky, nový úhel přední vidlice a změna úhlu zadní vidlice a včetně napojení na nášlap. Základ rámu spočívá v inovativní zúžené koncepci. Díky všem těmto změnám je koloběžka lépe průjezdná v zatáčkách, zvláště při rychlých jízdách. Při vývoji byl kladen důraz na optimální tuhost rámu pro zajištění dokonalého pohodlí jezdce. Výsledkem všech změn je dosažení výjimečných jízdních vlastností, což pozitivně ovlivňuje i rychlost koloběžky.

Kostka TOUR 3 - 6 kusů

Koloběžka KOSTKA TOUR 3 se řadí ke sportovním koloběžkám vhodných pro všechny věkové kategorie. Díky svým jízdním vlastnostem je tento model doslova předurčen pro turistické výlety a to i po nezpevněných cestách. Přední 26 palcové kolo zvyšuje průjezdnost terénem, proto se koloběžka TOUR 3 velmi dobře cítí i v mírném terénu a na šotolinových a lesních cestách. Výhody dokonalého jízdního pohodlí ocení jezdec zvláště při delších výletech. Koloběžka KOSTKA TOUR 3 je vybavena vysoce kvalitními plášti Schwalbe Marathon Racer a brzdami Shimano Alivio. Vysoká účinnost brzd je zajištěna přesným obráběním dosedacích ploch dvoukomorového ráfku. Speciálně vyvinuté ráfky jsou odolnější vůči nárazům, disponují vysokou tuhostí a dlouhou životností. 

Kostka UNI 2 - 4 kusy

Koloběžka pro celou rodinu. Prodloužená zadní plocha, která plní funkci blatníku s integrovaným zadním světlem.

Kostka TOUR - Spa Resort lázně Lednice ****Kostka HILL - Spa Resort lázně Lednice ****Kostka UNI - Spa Resort lázně Lednice ****

Pobytové balíčky

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY