Pokoje hotelu Spa Resort Lednice

Pokoje jsou moderně a komfortně zařízeny designovým nábytkem a poskytují tak lázeňským hostům nejvyšší pohodlí. Pro pohodlný, zdravý a ničím nerušený spánek jsou pro Vás přichystány zdravotní matrace a antialergické lůžkoviny. Bezdrátový internet po celém hotelu Spa Resort Lednice je samozřejmostí.

Druhy pokojů ve Spa Resortu Lednice

  • 3x jednolůžkový pokoj
  • 40x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky (2 pokoje bezbariérové)
  • 3x apartmán - oddělená ložnice a pokoj
  • 1x Knížecí apartmán - unikátní prostorný apartmán s prosklenou koupelnou a krbem

Jednolůžkový pokoj

Počet lůžek: 1

Všechny jednolůžkové pokoje mají minimální rozlohu 26 m². Jsou vybaveny LCD televizí, minibarem, županem, bezdrátovým připojením k internetu, balkonem, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou a bezpečnostní schránkou.

 

Dvoulůžkový pokoj

Počet lůžek: 2

Všechny dvoulůžkové pokoje mají minimální rozlohu 30 m². Jsou vybaveny LCD televizí, minibarem, bezdrátovým připojením k internetu, balkonem, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou a bezpečnostní schránkou. Pokoj disponuje možností přistýlky.

 

Apartmán

Počet lůžek: 2

Prostorné apartmány Spa Resortu Lednice s minimální rozlohu 34 m² jsou tvořeny obývacím pokojem a oddělenou ložnicí s možností 2 přistýlek. Jsou vybaveny LCD televizí, minibarem, županem, bezdrátovým připojením k internetu, balkonem, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou a bezpečnostní schránkou.

 

Knížecí apartmán

Počet lůžek: 2

Knížecí apartmán se svojí rozlohou 60 m² uspokojí i ty nejnáročnější hosty. V prostorném a jedinečném Knížecím apartmánu si můžete dopřávat opravdového komfortu a luxusu. Získá si Vás svou apartní prosklenou koupelnou s vanou umístěnou v prostoru, vnitřním krbem a také nádherným výhledem na park lednického zámku. Apartmán je vybaven LCD televizí, minibarem, županem, bezdrátovým připojením k internetu, klimatizací a bezpečnostní schránkou.

 

Pobytové balíčky

DALŠÍ POBYTOVÉ BALÍČKY