Pobytové balíčky

Tři dny pro zdraví

2 noci, 3 dny, polopenze

od 3 690 Kč

NÁŠ
TIP

Zdravá záda dle MUDr. Smíška

4 noci, 5 dní, polopenze

od 6 990 Kč

NOVINKA

S rodinou do lázní

3 noci, 4 dny, polopenze

od 4 590 Kč

TOP
NABÍDKA

Akce a novinky

Velikonoční menu

Vážení přátelé, v termínu 31. 3. - 1. 4. 2018 jsme si pro Vás připravili velikonoční čtyřchodový oběd. Přijeďte si užít dobrého jídla a poté se vydejte na procházku lednicko-valtickým areálem :) Rezervace míst na recepci, emailu: recepce@lazne-lednice.cz, nebo tel.: +420 515 554 100. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Dětský Afrika karneval

Zábava pro velké i malé... Vezměte svoje nejlepší kostýmy a přijďte 2. března 2018 do Kinopolisu předvést Vaši masku a pořadatelé Vás rádi odmění ;)

Lednice - lázně v zahradě Evropy

Navštivte Lázně Lednice a nově otevřený Spa Resort Lednice ****, který nabízí svým lázeňským hostům komfortní hotelové ubytování v Lednici ve 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním Knížecím apartmánu, který nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka. Lázeňský hotel v Lednici je vybaven komplexním balneoprovozem, který poskytuje širokou nabídku léčebných a relaxačních procedur, restaurací se zimní zahradou a místností pro školení či konference. Umístění lázní poskytuje ideální polohu pro výlety do okolí Lednice. Lázně a celý hotel jsou nekuřácké. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu Spa Resortu lázně Lednice.