Pobytové balíčky

Tři dny pro zdraví

2 noci, 3 dny, polopenze

od 3 690 Kč

NÁŠ
TIP

Zdravá záda dle MUDr. Smíška

4 noci, 5 dní, polopenze

od 6 990 Kč

NOVINKA

S rodinou do lázní

3 noci, 4 dny, polopenze

od 4 590 Kč

TOP
NABÍDKA

Akce a novinky

6. ročník Koštu ovocných destilátů

Nenechte si ujít již 6. ročník ochutnávky ovocných destilátů, které se bude konat 3. února 2018 v Lednicko-valtickém areálu v Zámecké jízdárně. Akce začíná v 10:00 a nebude chybět doprovodný kulturní program a něco na zub.

Plesání...

Máte k nám cestu o víkendu 26. 1. 2018? Pak si doma určitě nezapomeňte jednu ze svých večerních rób ;) Od 20:00 se na zámku Lednice uskuteční 3. reprezentativní ples obce Lednice a Lázní Lednice. 

Lednice - lázně v zahradě Evropy

Navštivte Lázně Lednice a nově otevřený Spa Resort Lednice ****, který nabízí svým lázeňským hostům komfortní hotelové ubytování v Lednici ve 43 prostorných pokojích, 3 apartmánech a luxusním Knížecím apartmánu, který nadchne i toho nejnáročnějšího zákazníka. Lázeňský hotel v Lednici je vybaven komplexním balneoprovozem, který poskytuje širokou nabídku léčebných a relaxačních procedur, restaurací se zimní zahradou a místností pro školení či konference. Umístění lázní poskytuje ideální polohu pro výlety do okolí Lednice. Lázně a celý hotel jsou nekuřácké. Samozřejmostí je vlastní uzavřené parkoviště v areálu Spa Resortu lázně Lednice.